وبلاگ

تجهیزات امنیتی مازندران| شرکت آریان الکترونیک 09196351351 

تجهیزات امنیتی مازندران| شرکت آریان الکترونیک 09196351351

سیستم های امنیتی و حفاظتی معمولا برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند بنابراین انتخاب یک سیستم امنیتی می تواند امری چالش برانگیز باشد

براي استفاده از سیستم های امنيتي و حفاظتی، دو گزینه اصلی پيش رويتان است. شما می توانید خود يك سيستم امنيتي نصب كنيد و یا فردي حرفه ای براي نصب آن استخدام كنيد.

 

خدمات امنیت شبکه |نصب راه اندازی  خود را به ما بسپارید. با کیفیت تر، سریع تر و ایمن تر از همیشه!

 

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید

09196351351

 کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتی

یکی از حوادثی که می تواند امنیت یک مکان و یا اموالی را به خطر بیندازد، سرقت آنها می‌باشد. در چند دهه اخير،کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتي به منظور كاهش جرم و جنایت و سرقت اموال در حال افزايش بوده است.

تجهیزات امنیتی

تجهیزات امنیتی چرا اهمیت دارد ؟

با پیشرفته شدن جوامع و پیدایش تجهیزات تخصصی گوناگون زندگی برای انسان بسیار آسان تر و کم خطرتر از گذشته گشته است. بشر از ابتدای خلقت تا به امروز برای مقابله با خطرات احتمالی به دنبال راه حل دفاعی مناسب بوده تا بقای خود، خانواده و دارایی هایش را حفظ کند. با هوشمند شدن اسباب زندگی به همان میزان که حفظ امنیت بهتر و راحت تر از قبل امکان پذیر است، جرائم و خطرات نیز پیچیده تر از گذشته شده اند.

بنابراین اگر راهکاری برای مقابله با عواملی که امنیت شما را تهدید می کنند نیندیشید بی شک آسیب خواهید دید. با توجه به قوی تر شدن تهدیدها شما ناگزیر به کمک گرفتن از تجهیزات امنیتی مدرن و کارآمد خواهید بود. در این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع این تجهیزات آشنا سازیم تا با آگاهی کامل در این زمینه هزینه کنید.

در این مطلب ما شما را با برخی از مهم ترین آنها همچون تجهیزات امنیتی تصویری، دزدگیرها، سیستم اعلام حریق، گیت های امنیتی و وسایل دفاع شخصی آشنا نماییم.

تجهیزات امنیتی تصویری

نظارت تصویری یکی از بخش های مهم  سیستم امنیتی مدرن محسوب می شود. نظارت تصویری و دوربین های مداربسته تجهیزات بسیار موثری به منظور جلوگیری از بروز جرم و شناسایی مجرمان می باشد. تجهیزات امنیتی تصویری از تنوع خوبی برخوردار می باشد. انواع دوربین های مداربسته با سیم و یا بی سیم، سیستم نظارت تصویری ضد انفجار برای مناطق پرخطر مانند تأسیسات نفت، سیستم نظارت تصویری با اشعه مادون قرمز، لیزر و حرارتی برای شناسایی تهدیدات برای فواصل طولانی در شب، هوای  مه آلود و … انواع تجهیزات امنیتی تصویری را تشکیل می دهند.

دزدگیرها

سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر یکی از تجهیزات پیشرفته بسیار مفیدی است که در موقع عبور از  حریم شخصی و یا شکستن قفل با به صدا در آمدن خطر را هشدار می دهد.  با حرفه ای تر شدن سارقین، تجهیزات ایمنی نیز رو به سوی پیشرفته تر شدن آورده اند. دزدگیر ها هم از این غافله عقب نمانده و دارای عملکرد حرفه ای تری شده اند. دزدگیرها از تعدادی حسگر که به یک مجموعه آژیر متصل هستند تشکیل شده اند.

سیستم اعلام حریق

سیستم اعلام حریق یکی از تجهیزات بسیار ضروری تمامی اماکن می باشد. پیشگیری از آتش سوزی و مواجه به موقع با آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. سیستم های اعلام حریق به سه گروه آدرس پذیر، متعارف و بدون سیم تقسیم می گردند. برخی از این سیستم ها به صورت دستی و مابقی به صورت اتوماتیک کار می کنند. به طور کلی وظیفه این سیستم ها این است که هنگامی که آتش، دود، مونوکسید کربن و حرارت ایجاد شود فعال شده و شروع به صدا در آوردن آژیر خطر می کنند تا ساکنین آن منطقه از خطر اتفاق پیش آمده آگاه شوند.

گیت های امنیتی

از گیت های امنیتی به منظور جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز استفاده می کنند. گیت های سه شاخه، گیت های گردان نیم قد، گیت های تمام قد، گیت های شیشه ای سریع و گیت های نوری از انواع گیت ها می باشند. ساختار و عملکرد گیت های امنیتی شامل ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی می شود. معمولا این گیت ها به سیستمی مجهز هستند که از طریق آنها کنترل بر روی دستگاه امکان پذیر می باشد.

انواع سیستم های امنیتی و حفاظتی

انواع سیستم های امنیتی و حفاظتي متداول امروزي عبارت اند از:

  • دوربين هاي مداربسته مادون قرمز
  • سيستم هاي امنيتي آلتراسونيك
  • پرتوهای فوتوالکتریک
  • سیستم هاي امنيتي كابلي فشار سنسور
  •  سيستم هاي امنيتي تشخیص میدان مغناطیسی منفعل

البته سيستم هاي امنيتي پيشرفته ديگري هم وجود دارد. در هر صورت اينكه تا چه حد اين سيستم هاي امنيتي كه براي اداره ،خانه ها و يا مراكز تجاري خود انتخاب مي كنيد، پيشرفته باشد اهميت چنداني ندارد بلكه مهم نصب حرفه اي آن و اطمينان از نحوه عملكرد آن مي باشد.

شما ممكن است پيشرفته ترين سيستم امنيتي را تهيه كنيد اما اگر نصب آن به صورت حرفه ای و توسط نيروي ماهر همان سيستم صورت نگيرد امكان ناكار آمدي آن افزايش ميي يابد.

در نتيجه با توجه به اينكه بايد سيستم امنيتي مناسب و كارآمد انتخاب شود هم زمان بايد به نحوه ي نصب آن نيز توجه شود.

 

ریان الکترونیک

این شرکت با داشتن کارشناسان متعهد و ارائه خدمات متفاوت. در زمینه پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه توانسته جلب رضایت بسیاری از مشتریان خود را طی این سالیان طولان داشته باشد. و همواره سعی می نماید با ارائه خدمات مطلوب و به موقع اعتماد بیشتری نسبت به خدمات خود جلب نماید.

خدمات امنیت شبکه |نصب راه اندازی  خود را به ما بسپارید. با کیفیت تر، سریع تر و ایمن تر از همیشه!

تجهیزات امنیتی مازندران| شرکت آریان الکترونیک 09196351351

.

.

.

.

.

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید

09196351351

راه اندازی پسیو شبکه مازندران

درخواستتان را به ما بگویید و قبل از انجام کار رایگان قیمت بگیرید
 تماس با ما   
09196351351 

;

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *