دوربین مداربسته مجتمع‌های مسکونی بابل

 دوربین مداربسته مجتمع‌های مسکونی بابل  , امنیت و آسایش ساکنین خانه از دغدغه‌های همیشگی بشر بوده است. در طول تاریخ بشریت، برای حفظ حریم خانه از ورود سارقین و متجاوزین راه‌حل‌های مختلفی در نظر گرفته شده است.

 

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

.نصب دوربین مداربسته خانگی احتمال ورود مزاحمین را به ساختمان محل سکونت شما کاهش می‌دهد

 

 

 

 دوربین مداربسته مجتمع‌های مسکونی بابل  پیشرفت علم و تکنولوژی نیز به این امر مهم کمک کرده. درب‌ ضد سرقت. نرده و حفاظ، دزدگیر و دوربین مداربسته خانگی از جمله تجهیزاتی است که چند سال اخیر در مبحث امنیت منازل و سازمان‌ها، رونق گرفته است.

 

همه ما با نصب دوربین‌ها به دنبال راهی هستیم. که تا حد امکان با ایمن کردن محل سکونت خود، از وقوع دزدی یا هرگونه جرم و جنایتی پیشگیری کنیم.

نصب دوربین مداربسته خانگی تا حد زیادی از ورود سارقین و متجاوزین جلوگیری می‌کند. هم‌چنین در مواقعی که این اتفاقات ناگوار رخ دهد و دزدی وارد منزل‌مان شود، می‌تواند پلیس‌های آگاهی را در شناسایی و دستگیری سارقین یاری کند.

 

راهنما دوربین مداربسته

  • دوربین مداربسته به دو دسته کلی آنالوگ و تحت شبکه تقسیم می‌شود. تفاوت عمده این دو نوع در کیفیت تصاویر خروجی است.
  • جدیدترین نوع دوربین‌های آنالوگ، نسخه HD آن است که تصاویری با رزولوشن و کیفیت HD در اختیار بینندگان می‌گذارد. باتوجه به کیفیت بالا و قیمت ارزان‌تری که به نسبت دوربین تحت شبکه دارد، در بین عامه مردم طرفداران بیشتری دارد.
  • در دوربین مداربسته تحت شبکه همه کارها از طریق اینترنت انجام می‌شود. به دلیل تکنولوژی پیچیده‌تری که دارد این دوربین‌ها گران‌تر است.
  • تصاویر دوربین مداربسته IP را می‌توانید از هر کجای دنیا و با هر وسیله‌ای حتی با گوشی موبایل خود مشاهده کنید.
  • برای ذخیره تصاویر دریافتی به هارد دیسکی با ظرفیت بالا، حداقل به اندازه ۲ ترابایت نیاز است.
  • دوربین را باید به گونه‌ای جاگذاری کنید که تمامی مکان‌های مورد نظر شما را پوشش بدهد و هیچ نقطه کور یا ضد نوری وجود نداشته باشد.

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

 

 

 

 

 

راه اندازی پسیو شبکه مازندران

درخواستتان را به ما بگویید و قبل از انجام کار رایگان قیمت بگیرید
 تماس با ما   
09196351351 | 09011253512 | 02141256402