سیستم مدیریت پارکینگ PMS بابل

سیستم مدیریت پارکینگ PMS بابل  امروزه در کشور ما همانند سایر کشور های دنیا کارت های هوشمند در موارد گوناگونی قابل استفاده می باشد. و بهترین جایگزین برای انواع کارت ها و پول نقد می باشد ، یکی از بهترین موارد استفاده از این کارت ها در پارکینگ ها . حمل و نقل شهری ، شهر بازی ها ، مجموعه های تفریحی ورزشی و فروشگاه ها می باشد. که داشتن امنیت فوق العاده بالا ، امکان شارژ مالی ، امکان ثبت اطلاعات اشخاص ، امکان ثبت تاریخ و زمان استفاده از آنها . نداشتن تاریخ انقضا و … همگی از مزایای کارت های هوشمند هستند.

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

 

 

نحوه کسب درآمد از یک پارکینگ هوشمند
پارکینگ های بزرگ منابع درآمدی خوبی برای شهرداری ها، مراکز اداری تجاری تفریحی و صاحبان پارکینگ های خصوصی می باشد. مدیریت حجم عظیم ورودی و خروجی های این پارکینگ ها علاوه بر هزینه بر بودن ، کاری سخت و طاقت فرسا می باشد، سیستم جامع مدیریت پارکینگ شرکت پردازنده پارس برای کنترل تردد، محاسبه میزان زمان پارک خودرو ، محاسبه ی میزان هزینه ی پرداختی هر خودرو و محاسبه ی درآمد ها با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز مبنی بر سامانه های مدیریت و هدایتگر پارکینگ طراحی شده است.
المان های کاربردی مدیریت پارکینگ های هوشمند
سیستم مدیریت پارکینگ PMS بابل , یک سیستم مدیریت پارکینگ PMS هوشمند می تواند از چندین المان برای کنترل استفاده نماید . تگ های هوشمند UHF ، کارت های هوشمند RFID و پلاک خودرو از مهمترین وسیله های شناخت خودرو می باشد که بر اساس نیاز سیستم می توان از تجهیزات مختلفی استفاده نمود . این سیستم مشتمل بر ارائه ی امکانات و قابلیت های یکپارچه به منظور کنترل دسترسی و امنیت پارکینگ . نظارت و کنترل سایر زیر سیستم های موجود. و آتی پارکینگ ، مدیریت عملکرد و ارائه گزارشات آماری از کیفیت بهره برداری از پارکینگ است.

.

.

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

.

.

.

.

راه اندازی پسیو شبکه مازندران

درخواستتان را به ما بگویید و قبل از انجام کار رایگان قیمت بگیرید
 تماس با ما   
09196351351 | 09011253512 | 02141256402