وبلاگ

خدمات راه‌اندازی شبکه و پیاده‌سازی شبکه بابلسر

..خدمات راه‌اندازی شبکه و پیاده‌سازی شبکه بابلسر  , خدمات راه‌اندازی شبکه  یا به عبارتی طراحی، نصب و پیاده‌ سازی شبکه از بخش‌ اصلی خدمات شبکه‌های کامپیوتری می‌باشد.

در واقع این بخش، با هدف ایجاد یک ارتباط یکپارچه و بدون وقفه بر روی قسمت‌های مختلفی هم‌چون دیتا، صدا، تصویر، وایرلس

.فیبرنوری، امنیت، برنامه‌های کاربردی و … ارائه می‌گرد

 شرکت  اریان الکترونیک  می‌تواند با مدیریت کامل بر روی خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های درون سازمانی، شرایطی را ایجاد کند. تا شما با خیالی راحت بر روی فعالیت‌های مرتبط با کسب و کار خود تمرکز داشته باشید. تیم ما با فعالیت مؤثر، دقیق و سریع خود در تمام مراحل، به شما کمک خواهد کرد تا در اسرع وقت سرویس‌ها و یا تجهیزات فن‌آوری مورد نیاز خود را ارزان‌تر و ایمن‌تر از همیشه نصب و راه‌اندازی کرده و از آن بهره‌مند گردید.

خدمات نصب و راه اندازی شبکه در شرکت ارایان الکترونیک:

ویژگی شبکه

شرکت اریان الکترونیک  در زمینه خدمات شبکه، مشاوره رایگان خدمات راه اندازی انواع شبکه‌های کامپیوتری، خدمات پشتیبانی شبکه و … خدمات گسترده‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد. پیاده‌ سازی شبکه‌های کامپیوتری و همچنین نصب و راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی به‌صورت کلی به دو بخش اصلی طبقه بندی می‌گردد:

  1. خدمات پسیو شبکه (نصب زیرساخت و سخت افزار شبکه)
  2. خدمات اکتیو شبکه (نصب نرم افزارها و سرویس‌های شبکه)

نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی خود را به ما بسپارید. با کیفیت تر، سریع تر و ایمن تر از همیشه!

 

علامت تیک

 ویژگی خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری در شرکت اریان الکترونیک :

1- نیاز به راه‌اندازی شبکه: نصب و پیاده‌سازی بر حسب احساس نیاز شرکت شما طراحی می‌گردد. و ما با توجه به نیاز شما امکانات و وضعیت موجود در شرکت را سنجیده و با توجه به اعلام زمان بندی، آماده خدمت گزاری می‌باشیم.

2- مشاوره و ارائه راهکار: دادن مشاوره تخصصی و صادقانه توسط تیم حرفه‌ای و زبده رایکانت مبنی براستانداردهای معتبر جهانی –  بالا بردن سرعت – کاهش هزینه – امنیت و …

3- پیاده سازی شبکه: تیم متخصص  استقرار، پس از عهد قرارداد و با توجه به استراتژی تدوین شده. و تکیه بر زمینه تجربه در طراحی و نصب، آغاز به کار می‌کند.

4- گزارش نهایی پس از پایان و ارائه مستندات: کارشناس استقرار پس از پایان کار مستندات نصب و راه‌اندازی شبکه را طی گزارشی آماده و تنظیم کرده. و ضمن توضیح و آموزش در مورد قسمت‌هایی از کار، در آخر فرم گزارش را به شما ارائه می‌دهد; و هر زمان که شما سوالی در این زمینه داشتین می‌توانید تلفنی یا طی جلسه با کارشناس مربوطه صحبت نمایید.

5- رضایت نامه پایان کار: در پایان کار یک فرم نظرسنجی به شما ارائه می شود تا رضایت شما را از کار جویا شویم. و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

 

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

خدمات راه‌اندازی شبکه و پیاده‌سازی شبکه بابلسر 

.

.

.

.

راه اندازی پسیو شبکه مازندران

درخواستتان را به ما بگویید و قبل از انجام کار رایگان قیمت بگیرید
 تماس با ما   
09196351351 | 09011253512 | 02141256402

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *