وبلاگ

راه اندازی سیپ ترانک و تلفن اینترنتی مازندران

راه اندازی سیپ ترانک و تلفن اینترنتی مازندران , سیپ (SIP) مخفف Session Initiation Protocol بوده و به طور ساده یک پروتکل جهت برقراری مکالمه بر روی بستر شبکه می باشد. سیپ مهم ترین پروتکل برای انتقال صدا بر روی بستر شبکه یا همان VoIP بوده. که وظیفه ی برقراری یک مکالمه ی تلفنی و مدیریت آن را بر عهده دارد.

ترانک بیشتر از اینکه یک موجودیت فیزیکی باشد، یک مفهموم است. به عبارت بهتر ترانک به ارتباطی گفته می شود که تعداد بیشتر از یک مکالمه از طریق آن ارتباط برقرار می شود. این اصطلاح برای کسانی که با سانترال های سنتی سر و کار داشته اند، آشناست؛ ترانک دیجیتال و …

 SIP Trunk به ارتباطی گفته می شود که از طریق بستر شبکه و با استفاده از پروتکل SIP، امکان برقراری مکالمات را فراهم می کند.

سیپ ترانک دو طرف دارد:

یک سمت مرکز تلفن ویپ یا همان سانترال تحت شبکه بوده و یک طرف دیگر می تواند. سرویس دهنده ی ترانک سیپ، یا یک سانترال ویپ و یا یک گیت وی باشد.

کاربرد سیپ ترانک چیست

همانطور که گفته شد سیپ ترانک برای ارتباط بین تجهیزات تلفنی ویپ استفاده می شود. یکی از موارد استفاده این است که شما می توانید بین مراکز خود ارتباط تلفنی بر قرار کنید.

خط تلفن اینترنتی یا سیپ ترانک چیست؟

خطوط تلفن اینترنتی یا سیپ ترانک (SIP Trunk) از نظر کاربرد همانند خطوط تلفن ثابت شهری معمولی هستند.
هنوز اغلب ما به یاد داریم که ثبت نام تلفن ثابت چه مراحل زمانبری داشت.

زمان زیادی باید سپری می شد تا مخابرات بتواند خطوط تلفن را از طریق زوج سیم مسی، به منازل و سازمان ها برساند، اما خوشبختانه اینک مسیر ایجاد سیپ ارتباط به کمک سیپ ترانک هموار شده است. عصر نگرانی های مانند پروسه های طولانی و زمان بر به جهت در اختیار گرفتن خطوط تلفن، احتمال از دست رفتن خطوط با جابه جایی دفاتر کاری. هزینه های بالای سرمایه گذاری به پایان رسیده است.
این خطوط از فناوری VoIP برای برقراری تماس تلفنی بر بستر شبکه اینترنت یا IP استفاده میکنند. از اینرو به آن شماره تلفن اینترنتی گفته میشود. و شما میتوانید حتی بدون اجاره محل کار در تهران با خرید سیپ ترانک . از امکانات خط تلفن اینترنتی تهران استفاده و کسب و کار خود را بدون سرمایه گذاری راه اندازی نمایید.

.

.

.

راه اندازی سیپ ترانک و تلفن اینترنتی مازندران  شرکت آریان الکترونیک با 10 سال سابقه،

ارائه‌ دهنده ی راه حل های مختلف خدمات شبکه و برون سپاری از جمله نصب و راه اندازی شبکه های Active و Passive ،پشتیبانی و نگهداری شبکه، نصب و راه اندازی سیستم تلفنی VOIP ، سانترال پاناسونیک و دوربین های مدار بسته میباشد.

.

.

.

.

راه اندازی پسیو شبکه مازندران

درخواستتان را به ما بگویید و قبل از انجام کار رایگان قیمت بگیرید
 تماس با ما   
0919635135109011253512

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *