وبلاگ

شبکه سازی سازمان و ادارات  بابل

شبکه سازی سازمان و ادارات  بابل  , نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری شامل عملیات اجرایی جهت برپایی یک شبکه قدرتمند می باشد. این عملیات ممکن است با توجه به نیاز سازمان شامل قسمت برق، دوربین مدار بسته، تلفن، سیستم های صوتی و بخش های دیگر نیز گردد.

راه اندازی در قسمت های تامین کالا، اجرای پسیو یا قسمت زیر ساخت شبکه و اکتیو یا قسمت نرم افزاری انجام می شود.

 

 

نصب اولیه و صحیح شبکه با رعایت اصول و استاندارد در جلوگیری از مشکلات بعدی شما گامی موثر است. شبکه در صورتی که به صورت صحیح پیاده سازی شود به ندرت دچار مشکل می‌گردد.

نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی خود را به ما بسپارید. با کیفیت تر، سریع تر و ایمن تر از همیشه!

شرکت خدمات شبکه اریان الکترونیک  ، سابقه طولانی در زمینه بررسی، امکان‌سنجی و خدمات مشاوره شبکه به شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، هتل‌ها و … دارد. ما همواره سعی در ارائه بهترین خدمات با مناسب‌ترین راهکار و بهترین در صرفه جویی زمان و هزینه کاملاً رقابتی به مشتریان خود هستیم.

مزایای خدمات راه اندازی شبکه 

  • قابلیت اطمینان بالا
  • استفاده مشترک از منابع
  • استقرار سریع
  • سهولت نقل مکان
  • قابلیت توسعه
  • بهبود امنیت
  • کاهش هزینه‌های کسب و کار
  • صرفه‌جویی در زمان
مراحل نصب و راه اندازی شبکه در شرکت اریان الکترونیک :

 

 

 

 

 

 

 

علامت تیک

 ویژگی خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری در شرکت اریان الکترونیک :

1- نیاز به راه‌اندازی شبکه: نصب و پیاده‌سازی بر حسب احساس نیاز شرکت شما طراحی می‌گردد. و ما با توجه به نیاز شما امکانات و وضعیت موجود در شرکت را سنجیده و با توجه به اعلام زمان بندی، آماده خدمت گزاری می‌باشیم.

2- مشاوره و ارائه راهکار: دادن مشاوره تخصصی و صادقانه توسط تیم حرفه‌ای و زبده رایکانت مبنی براستانداردهای معتبر جهانی –  بالا بردن سرعت – کاهش هزینه – امنیت و …

3- پیاده سازی شبکه: تیم متخصص  استقرار، پس از عهد قرارداد و با توجه به استراتژی تدوین شده. و تکیه بر زمینه تجربه در طراحی و نصب، آغاز به کار می‌کند.

4- گزارش نهایی پس از پایان و ارائه مستندات: کارشناس استقرار پس از پایان کار مستندات نصب و راه‌اندازی شبکه را طی گزارشی آماده و تنظیم کرده. و ضمن توضیح و آموزش در مورد قسمت‌هایی از کار، در آخر فرم گزارش را به شما ارائه می‌دهد; و هر زمان که شما سوالی در این زمینه داشتین می‌توانید تلفنی یا طی جلسه با کارشناس مربوطه صحبت نمایید.

5- رضایت نامه پایان کار: در پایان کار یک فرم نظرسنجی به شما ارائه می شود تا رضایت شما را از کار جویا شویم. و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

.

.

.

.

.

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

شبکه سازی سازمان و ادارات  بابل

.

.

.

.

راه اندازی پسیو شبکه مازندران

درخواستتان را به ما بگویید و قبل از انجام کار رایگان قیمت بگیرید
 تماس با ما   
09196351351 | 09011253512 | 02141256402

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *