وبلاگ

قفل دیجیتال | قفل هوشمند شهرستان نور

قفل دیجیتال | قفل هوشمند شهرستان نور  , قفل دیجیتال(قفل هوشمند) نوعی قفل الکترنیکی می باشد . که بدون کلید و توسط سایر روش های دسترسی می توان آن را کنترل نمود.

بدنه بسیار مقاوم و همچنین وجود سیستم های هوشمند امنیتی باعث شده تا این نوع قفل ها به یکی از امن ترین مدل های قفل موجود در جهان تبدیل شود.

منبع تغذیه آن ها باتری قلمی بوده به طوری که جهت نصب نیاز به سیم کشی داخلی برق نمی باشد. این محصولات امنیتی را می توان بر روی انواع درب نصب نمود.

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

 

 

 

دلایل انتخاب قفل دیجیتال

به دلایل ویژگی های منحصر به فرد فنی و امنیتی قفل دیجیتال ، افراد زیادی در سراسر جهان از این نوع قفل استفاده می نمایند. از ویژگی های مهم این نوع قفل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

امنیت بالای ورودی های قفل دیجیتال
 آسایش و آرامش خاطر کاربران
قیمت قفل دیجیتال (هوشمند) درب ضد سرقت

برای نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت مورد نظر ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که امکان نصب قفل دیجیتال بر روی درب ضد سرقت مورد نظر وجود دارد.
قفل هوشمند را روی تمامی انواع درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی میتوان نصب کرد، ولی بر روی درب های ضد سرقت چینی بهتر است قفل های دیجیتال بدون دستگیره نصب گردد. زیرا با نصب قفل های دیجیتال با دستگیره، سیستم مرکزی قفل ضد سرقت درب از کار می افتد و کارایی خود را بر روی درب ضد سرقت از دست خواهد داد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب قفل دیجیتال و هوشمند بر روی درب ضد سرقت با آریان الکترونیک  تماس بگیرید و از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

انواع دیگر قفل

به جز قفل دیجیتال انواع دیگری قفل هم وجود دارد که میتوا روی دربضد سرقت نصب و استفاده کنیم.این قفل ها عبارتند از:

  • قفل مکانیکی
  • قفل آلارم دار
  • قفل گاوصندوقی

جهت خدمات نصب و اجرا و آموزش در این زمینه با ما در ارتباط باشید .09196351351

 

 

 

 

 

راه اندازی پسیو شبکه مازندران

درخواستتان را به ما بگویید و قبل از انجام کار رایگان قیمت بگیرید
 تماس با ما   
09196351351 | 09011253512 | 02141256402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *